Parťáci - problémy s HP

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Parťáci - problémy s HP

Post by kikopp »

budú v novom patchi opravené HPčka parťákov pri levelovaní?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

Nový patch vyšel včera
Co je za problém s parťákama? Problém s resetováním HP je opraven už od verze 1.1
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by kikopp »

Daemon wrote:Nový patch vyšel včera
Co je za problém s parťákama? Problém s resetováním HP je opraven už od verze 1.1
no ja mám verziu 1.1 a pri levelovaní mi Kerino HP skočilo na 121/111 a Lystra pár sekúnd mala 72/80 či 82 aby sa to po chvíľke zase vrátilo na 72/72. Keri mala kožené brnenie a Lystra kevlar.

P.S.: nakoľko toto už je ale OT tak to kľudne môžte presunúť do patričnej sekcie.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Parťáci - problémy s HP

Post by Daemon »

Nedával jsi jim drogy nebo neměnil jsi obtížnost hry? Jinak uploadni prosím někam save, nejlépe chvíli před zalevelováním, pokud máš, a já se na to podívám.
Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.

Přesunuto.
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Parťáci - problémy s HP

Post by kikopp »

Daemon wrote:Nedával jsi jim drogy nebo neměnil jsi obtížnost hry? Jinak uploadni prosím někam save, nejlépe chvíli před zalevelováním, pokud máš, a já se na to podívám.
Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.

Přesunuto.
obtiažnosť som menil nakoľko som skúšal picklockovať nejaké skrinky, ktoré som s mojím skillom proste nedokázal odomknúť (hrávam to ortodoxne na hard) a chcel som vedieť, koľko približne budem potrebovať picklock skill aby som to dokázal otvoriť. sejv pred zalevelovaním nemám ale keď budem mať tak ho upnem
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Parťáci - problémy s HP

Post by Daemon »

Když nemáš, nemusí být nutně před zalevelováním. Pošli prostě aktuální save.
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Parťáci - problémy s HP

Post by kikopp »

Teraz sa mi pre zmenu nechcú bugnúť staty (použil som sejv asi 10 hodín dozadu lebo som si zablokoval prístup do vaultu questami od lovcov mutantov). Tak neviem či má význam niečo posielať. Mám záložný sejv, kde som vyriešil Anonyma, som level 19 a Lystra má 72hp hoci ju mám minimálne 5 levelov takže zalevelovať sa mala a pokiaľ viem tak 72hp je jej počiatočné hp. Keri má 111.

Sejv je tu.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Parťáci - problémy s HP

Post by Daemon »

Koukal jsem na to. 72 HP je pro Lystru opravdu počáteční stav a přitom v tvém savu už je dvakrát zalevelovaná. Ale když leveluju dál, HP se jí zvyšuje správně.
Jaký máš OS, kde máš naistalovaný Fallout 2 (není to Program Files složka?), spouštíš hru jako správce?
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Parťáci - problémy s HP

Post by kikopp »

Windows XP SP3, spúšťam normálne bez režimu kompatibility, len základný Fallout 2 (nahodený aj Restoration Project) a k tomu Res 1.1 (myslím že priamo inštalačka 1.1). Mám to na disku "E" takže žiadne program files. Ja som ju nejako bugol, potom som sa na to vykašľal a teraz to neviem bugnúť zase, potvora sa zase leveluje správne :/ Akurát si pamätám že hneď pri zalevelovaní mi vtedy Keri skočila na 121/11 a Lystra mala chvíľku správne 72/82 ale o pár sekúnd keď som ju pozrel tak mala nazad 72/72 :/ škoda, že nemám sejv odtiaľ. Keby som mal poriadny editor tak by som to využil na test, mám zálohu sejv pred Albom takže by som ju vedel zobrať do party, nastaviť xp tesne pred zalevelovaním a skúsiť to. Čo som našiel tu na fóre, tak ten editor expy meniť nevie takže toto testovať sám neviem, ostatné editory čo mi fungujú na F1 a na F2 (logicky) mi na Res nefungujú.
Post Reply