Moderování

Moderators: chekotay, Ratman, Seto, Saruman

User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Měl bych dotaz- neznáte někdo nějakého dobrého grafika, kterej by mohl helfnout??? ;)

Na grafickém poli oceňena jakákoliv pomoc.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Navstevnost za minuly tyden (17.12.2007 - 23.12.2007) je:
Pondeli: 434
Utery: 512
Streda: 289
Ctvrtek: 212
Patek: 138
Sobota: 142
Nedele: 124
User avatar
maryo
Resurrection team member
Posts: 23
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:59 pm
Contact:

Post by maryo »

[quote=Ratman]Měl bych dotaz- neznáte někdo nějakého dobrého grafika, kterej by mohl helfnout??? ;)

Na grafickém poli oceňena jakákoliv pomoc.[/quote]
Mozna kdybys napsal nekomu na NMA kdo umi ze by pomohl, kdyz pomuzou jesterce... :)
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Plánuju to, když se nikdo neozve :) Hodil by se ten co dělá ty animačky postav a nové brnění na to dodělání postojů a útoků postav co je v grafice nemají)

A na endscreeny je třeba lidí trošku víc... asi budu muset rozhazovat sítě a krysí pastičky :)
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Uff, nějak mrtvo ne? :-/

To už se připravujete na Silvu? :) Nebo tak intenzivně makáte? Doufám, v to druhé ;)))))
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
chekotay
Betatester
Posts: 4
Joined: Tue Dec 18, 2007 12:01 pm

Post by chekotay »

[quote=Daemon]Díky Sarumane, sám jsem se k tomu už chystal, ale aspoň jsi mi ušetřil čas.

Seto: Prosím tě, když někdo v anglické sekci v budoucnu napíše otázku, na kterou budeš znát odpověď (např. lidi jsou schopný ptát se i na to co je ve FAQ), tak můžeš taky odpovědět.

Dal jsem do Chekotayovi přístup do této sekce.
Chekotay: Vypadá trochu divně, když jako člen týmu pokládáš otázky na mod :-)[/quote]
:-) já vím. Ale myslím, že to jsou otázky, které zajímají i více lidí, a tak se sluší na ně zeptat - i odpovědět - veřejně.
Bol som dakto!
Kto, po to ti nič...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

[quote=chekotay][quote=Daemon]Dal jsem do Chekotayovi přístup do této sekce.
Chekotay: Vypadá trochu divně, když jako člen týmu pokládáš otázky na mod :-)[/quote]
:-) já vím. Ale myslím, že to jsou otázky, které zajímají i více lidí, a tak se sluší na ně zeptat - i odpovědět - veřejně.[/quote]
Tak to bude lepší, když takové otázky sepíšeš a my je případně přidáme do FAQ.
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Post by Saruman »

chekotay: Nebo je někomu podstrč, ať je položí za tebe. Když už nic jiného, oživí to zmírající fórum... :-)

edit Daemon: Minimálně když už je musí sám přímo pokládat na foru, mohl by je formulovat jinak než jako nečlen týmu.
chekotay
Betatester
Posts: 4
Joined: Tue Dec 18, 2007 12:01 pm

Post by chekotay »

Ale no tak, mějte pochopení, já se snažil vědět o Ressu co nejméně a to se mi vcelku podařilo. Hrát hru, o které vím první poslední je dost naprd. ;-)
Bol som dakto!
Kto, po to ti nič...
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

jo jo, to máš recht čéče... mě totiž hraní Ressu vůbec ale vůbec nebaví.... ehm :) Teda pokud jsou v tom věci, které jsme dělal já ;)


Šťastní, kdož si hru opravdu užijí... ;)
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

[quote=chekotay]Ale no tak, mějte pochopení, já se snažil vědět o Ressu co nejméně a to se mi vcelku podařilo. Hrát hru, o které vím první poslední je dost naprd. ;-)[/quote]
Nikdo po tobě přece nechce, aby jsi teď zjišťoval něco víc.
btw. když chceš vědět co nejméně, tak proč se vyptáváš? ;-) :-D
chekotay
Betatester
Posts: 4
Joined: Tue Dec 18, 2007 12:01 pm

Post by chekotay »

[quote=Daemon][quote=chekotay]Ale no tak, mějte pochopení, já se snažil vědět o Ressu co nejméně a to se mi vcelku podařilo. Hrát hru, o které vím první poslední je dost naprd. ;-)[/quote]
Nikdo po tobě přece nechce, aby jsi teď zjišťoval něco víc.
btw. když chceš vědět co nejméně, tak proč se vyptáváš? ;-) :-D[/quote]
Tvé odpovědi jsou tak tajemné a zakryté, že jen víc a víc podněcují mou fantasii! :D
Bol som dakto!
Kto, po to ti nič...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Kdo jste vymáznul celé to téma kecání vs. boj? Šlo sice o šílený flame, ale chtělo to aspoň napsat předem nebo po smazání někde upozornit "smazal jsem to protože..."
A asi to nemáte někdo uložené, že? Pořád přece hledáme vhodné adepty s autentickými keci do spammerské lokace.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Uložené vůbec nemám a nic jsem nemazal, taky na to koukám jak puk :-/
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Teď koukám, že i normální member měl právo smazat celý svůj topic i s odpověďma (už jsem zrušil). Takže to mohl smazat i ten, kdo měl první příspěvek v tom tématu (už ale nevim, kdo to byl).
Post Reply