BFU se ptá - jak do Seditu?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

ondrasheq
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Oct 07, 2013 5:20 pm

BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by ondrasheq »

Ahoj,
ačkoliv jsou oba Fallouty hry z legend mého dětství, nějak mě minuly. Resurrection se mi ale moc líbí a zatím baví. Zatím máme ale problémy se začátky - rád bych se dostal do Seditu, ale vždy mě po cestě zabijí Ghoulové (snad to píšu dobře). Jediné zátky, které mám (5) jsou ty, co jsem si vzal za doručení dopisu do Rat hole, takže nákup lepšího arzenálu nehrozí. Nepotřebuju doslovný návod, spíš náznak/nakopnutí, čím se víc zabývat, abych se tam dostal.

Díky moc komunitě i tvůrcům.
O.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Barbucha »

Pokud jde o těch 5 ghoulů, kteří tě pronásledují, tak nejlepší co můžeš udělat je že utečeš. Většinou tě alespoň jednou zasáhnou. Vyléčit stimpakem a honem utéct ke kraji mapy a šup do pustiny. Zastavit/vyléčit se/uložit a můžeš do Seditu. Ze začátku mě také dostávali, ale jakmile si na takové přepady zvykneš a budeš často ukládat pozice, tak tě to už moc nerozhází.

Ještě dodám, že nejlepší je, když si v Rat hole v jižní čtvrti obstaráš psa, který docela dobře funguje jako návnada. Nepřátelé střílí psa, zatímco ty můžeš případně utéct (i se psem) :)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Sarin »

Doporučuji pořádně dělat všechny questy v Rat Hole. Když jsem poprvé odcházel do Seditu, tak jsem měl už celý příběh Rat Hole za sebou, level asi 5, 10mm SMG, .44 Magnum a koženou vestu. S tím už jdou ti ghoulové sejmout.
ondrasheq
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Oct 07, 2013 5:20 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by ondrasheq »

Díky chlapi, přesně to jsem potřeboval vědět.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Kein »

Ghouly jsem sejmul, bylo to očividně osobní. Doporučuju krást jak straka a prodávat co jde. Z Rat Hole jsem odcházel s koženým brněním, a Desert Eaglem (a tuším, že i s brokovnicí, ale to už nevím jistě). kKdyž dokončíš příběhovou linku za Jižní část, dostaneš přístup do zbraňového skladu od vůdce jižního gangu a léky bys měl mít po sejmutí Alexy (v podzemí, v jejím sídle je sklep a ve sklepu sklad) Každopádně, když ty ghouly sejmeš je z nich docela dobrá vejslužka. V Seditu pak taky opět okrást všechny policajty, každý z nich má stimpack. Jinak Ressurection je docela těžký, tak se na to třeba připravit.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Sarin »

V Rat Hole se dá sehnat kožená zbroj (ne vesta)? Sakra, tak to jsem asi něco minul.
ondrasheq
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Oct 07, 2013 5:20 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by ondrasheq »

Ještě se chci zeptat, dá se v boji nějak lépe nastavit kamera? (not joking :)). Za brahmínou stojí v zákrytu škorpion a většinou trefím krávu :(
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by valcik »

Skús tú brahmínu popostrčiť, niekedy sa holt súperi prekrývajú. Alebo použi mierenú strelu, vtedy pekne vidíš, na koho páliš.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Kein »

Sarin wrote:V Rat Hole se dá sehnat kožená zbroj (ne vesta)? Sakra, tak to jsem asi něco minul.
Měl jsem na mysli vestu, sry. Prostě to černý.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Powerack »

Myslím, že v krysí díře se dá najít jak vesta, tak i kožená zbroj.

Pro splnění příběhový linky za jih bych řekl, že je třeba IN6 a nějaký to uplácení a vyhrožování (to pomáhá na severu u hrobníka), takže krást, krást a krást a prodávat zbytečnosti.

Pro smallgunnery doporučuju na začátku si z ghoulíků nechat hunting rifle a 223 náboje. Zbytek prodat. Před kradením SAVE a po úspěšný čorce taky. Pak opakovat :wink: Poslední doporučení pro krádeže, stoupněte si oběti za záda, je to jistější :D

Jinak doporučuju jako první udělat všechny questy pro New Hope a pak v Seditu získat úkol od Crimson Caravan ohledně výměny zboží s New Hope (800 zátek je do začátku dobrá vejslužka za takovej lehkej džob).
Dundee
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 07, 2013 4:49 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Dundee »

Navíc je ve zbrojírně jihu po splnění Q dvojhlavňovka. Sice to není kdo ví jaký kanón ale pomohl mi přežít cestu do Seditu
ondrasheq
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Oct 07, 2013 5:20 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by ondrasheq »

Díky za příspěvek :)
Dají se zbytečnosti nějak přímo prodat za zátky? U jakýhokoliv obchodu se to chová jako barter - takže když dám prodat a nic nekoupím, nic nedostanu.
Zatím pořád v Rat hole tápám.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Powerack »

Ještě k těm ghoulům: Nestalo se mi, že by jich bylo pět. Vždycky po mně šli čtyři a to se dá ustřílet, když máš u sebe Vořecha, kterej jim dělá cvičnej terč a na každýho se vrhá... :D
Mijo
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:09 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Mijo »

Popravde ghulove jsou pro me taky problem, mam nakoupino co slo (kozena vesta, zbrane) Vorecha jsem obetoval, ale ke kraji mapy nedobehnu, ustrilej me z dalky a to je nemusim videt a daji me na 3 rany a potkam je vzdy, i kdyz jsem to zkousel obchazet. Navic ty jejich kecy jsou strasne otravny, kdyz uz loaduju po desate a musim pockat, nez se vykecaj :)
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by valcik »

Záleží aj na postave, s nízkou obratnosťou alebo mizerným vnímaním sa zdrhá horšie.
Post Reply