Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Jaké jsou podle vás nejlepší zbraně a nebo spíš, jaké jste si vlastně v této hře oblíbili a na které nedáte nikdy dopustit? Já třeba nikdy nedám dopustit na plamenomet, proti kterému není skoro žádná ochrana (vyjma Power armor)
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Axar »

Zamiloval jsem si Rotační kulomet co má velitel Lovců a také granátomet na 8 ran je výborný :)
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

Já pořád lítám se Sniper puškou a Sniper pistolí a to mám lvl 20 :-D
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by marduk »

kolko potrebuje sniperka silu
asi budem musiet ist s novym charom, pretoze 5 sila bude malo
Habík
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:16 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Habík »

Já mám sílu 5 a na sniperku je to akorát.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by rajo »

marduk wrote:kolko potrebuje sniperka silu
asi budem musiet ist s novym charom, pretoze 5 sila bude malo
Nebude :wink:
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

Odlehčená plasmová puška (na malý energeťáky). Je slušná, na pár ran zabiješ ghoulíka v energozbroji. Ale spíš doporučuju to dělo od vůdce mutíků (síla 6, nebo 8. Teď nevím). To je o hodně lepší, jenomže žere MFC a to je nedostatkový zboží...
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Kde se dá odlehčená plasma sehnat? Já jsem furt docela na začátku, mám jen laserovou pistoli :D
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

Když pracuješ pro rádkyni a dostaneš quest, že se máš sejít s anonymem, nebo jak to vlastně je, tak když se domluvíš na pomoci s útokem na rádkyni, v klídku si po prvním souboji u brány vylootuj mrtvoly. tam jsou asi dvě a nějaký plasma pistolky s rozšířeným zásobníkem. No a je to myslím za ty samý AP, jako pistole :wink: A jako energeťákovi ti bude delší dobu tahle puška asistovat místo pistole, protože má větší dostřel a přesnost.
Last edited by Powerack on Tue Oct 08, 2013 7:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Sarin wrote:Kde se dá odlehčená plasma sehnat? Já jsem furt docela na začátku, mám jen laserovou pistoli :D
V císařství jsem na ní narazil, ale až po delší době.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

A nebo pokud jsi dobrej zloděj, neměl by bejt problém jí v císařství někde štípnout, ale nejsem si jistej.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Takže první úkol, dostat se do císařského města. Jde to vůbec aniž bych si vybral ke komu se přidám? Samozřejmě mimo té možnosti "vybít stráže a vejít".
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

Myslím, že by to mělo jít tak, že příjmeš ten úkol v bordelu. No a pak by ses tam mohl pohybovat víceméně volně. Nebo si hned, jak tam vlezeš, vem do party lystru a stráže už tě nebudou obtěžovat. Dostaneš se tam pak vždy, když jí budeš mít u sebe. Ale pak bych si asi dal pozor na práci pro anonyma... :wink: Jo a taky bys měl dávat bacha na to, abys někam nevlezl se zbraní v ruce. Ani žádnej tvůj spolucestující. Jinak tě čeká smrt plasmou :D
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

Všichni co hrajete za energo zbraně - ke konci hry budete mít asi podobný problém jako já, jelikož mikrofůzní články prodával jen Chuck a toho když sejmete v rámci questu, tak se připravíte o jediný zdroj mikrofůzních článků. Stejně tak to platí i o munici 7.62 do Antimateriální pušky...to mi přijde krapet nedořešený. Celkově mám strašný přebytek materiálů a nemám to komu prodávat, obchodníci ve hře toho moc nemají a jejich setsakra málo...
Last edited by Kein on Tue Oct 08, 2013 8:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Taky mi přišlo, že je málo obchodníků pro pozdější hraní, ale stalo se mi, že v Seditu jsem koupil rotačák a mikro články jsem kupoval od Alvareze(až v pozdější době).
Post Reply