Fallout 1.5: Resurrection06.03.2008 Rozšíření týmu a přidání bannerů

Díky našim prosbám o pomoc směřovaným především na grafiky jsme získali celkem tři nové posily, které nám pomáhají dotvořit zbývající nezbytné grafické prvky hry. Protože pouhé strohé jmenování by vám asi příliš neřeklo, rozhodli jsme se u každého z nich ještě ukázat některé z předchozích prací, které je snad představí mnohem lépe než to dokážou slova. Novými posilami tedy jsou: EDOGIE (ukázka jeho práce zde a zde), EMI (ukázka jeho práce zde a zde) a STEFIX (ukázka jeho práce zde a zde). Vítáme je mezi námi a děkujeme, že se odhodlali obohatit Falloutí komunitu prostřednictvím Resurrectionu :)

V blízké budoucnosti je však stále možné, že se řady našeho týmu ještě malinko rozrostou, protože v posledních několika dnech se přihlásili další dva potenciální pomocníci. Doufáme, že jim nadšení také vydrží, abychom je mohli představit již příště. V oblasti konečných obrazovek však i přes vydanou pomoc zbývá poměrně dost práce, proto stále vítáme další, byť i drobnou pomoc (především co se týče 3D grafiky).

Dále se nás už pár lidí ptalo, jestli neplánujeme nějaké ikonky či bannery na podporu stránek. Rozhodli jsme se tedy vyjít v rámci možností vstříct a udělat jednu ikonku a banner, kterým můžete na tyto stránky odkázat a Fallout 1.5 tím alespoň trošku podpořit. Oboje najdete i s vkládacím kódem v zbrusunové sekci bannery. Samozřejmě se nejedná o vyloženě dokonalé kousky, ale čas je drahý a raději ho tedy co nejvíce směrujeme k tvorbě MODu.

Ratman