Fallout 1.5: Resurrection03.10.2013 Fallout byl vzkříšen

Po více jak deseti letech vývoje, ta chvíle konečně nastala. Je tu nový oldschool Fallout. Máme radost, že jsme vývoj opravdu úspěšně dokončili a sami na to ještě hledíme trochu nevěřícně. A také jsme nervózní. Doufáme, že nenastanou žádné problémy a doufáme, že se vám bude Resurrection líbit a že ho budete považovat za nástupce, který je hodný originálu a zároveň ho v tom nejlepším posunuje dál.

Bez dalšího zbytečného zdržování, stahovat instalátor můžete odtud (Dropbox) nebo odtud (Bitbucket). A další mirrory budeme teď postupně nahazovat. Aktuální seznam všech najdete na této stránce. Přímo na náš web zatím soubor nahrávat nebudeme, abychom stránky příliš nezatěžovali. Pro jistotu ještě jednou připomínám, že před instalací Resurrectionu je potřeba mít nainstalovaný Fallout 2.

V případě jakýchkoli problémů nám napište nejlépe na naše fórum nebo na email info@resurrection.cz, pokusíme se vám poradit. A také si rádi přečteme vaše názory na hru nebo dojmy z ní. Nakonec bych ještě rád poděkoval všem, kdo se na vývoji Resurrectionu podílel. Díky, že jsme to dotáhli až do téhle chvíle.

Přeji všem příjemnou zábavu.

Daemon